Prowadzę profesjonalne usługi elektryczne na terenie Krakowa, w tym w dzielnicy Bieżanów. Moja oferta obejmuje działania z zakresu usług elektroinstalacyjnych takie jak:

  • montaż i naprawa instalacji elektrycznych dla osób prywatnych w domach i mieszkaniach, dla firm i instytucji (fabryk, biur i innych obiektów);
  • montaż i naprawa ogrzewania elektrycznego;
  • montaż rozdzielnic i liczników energii elektrycznej;
  • naprawa awarii instalacji elektrycznych;
  • pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe udokumentowane odpowiednim protokołem;
  • instalacja domofonów, oświetlenia;
  • wiele innych usług.

Szybka i specjalistyczna pomoc elektryka w Bieżanowie

Dlaczego warto skorzystać z moich usług elektrycznych na terenie Bieżanowa?

O wysokiej jakości wykonywanych przeze mnie usług świadczy mój długoletni staż pracy w branży. Trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło mi na rozwinięcie moich umiejętności oraz zdobycie uprawnień do pracy z instalacjami elektrycznymi. Gwarantuję wysoki profesjonalizm przy wykonywaniu każdej usługi oraz indywidualne podejście do klientów. Dokładam wszelkich starań, by wykonywana przeze mnie praca zawsze cechowała się starannością i kompleksowością w każdym detalu. Decyzja o powierzeniu mi zlecenia to pewność, że praca będzie wykonana terminowo i sumiennie. Wysoki standard usług potwierdzam udzieleniem gwarancji na każdą usługę.

Nieustanny rozwój prowadzonej przeze mnie firmy wpłynął na poszerzenie zasięgu jej działań. Z moich usług można korzystać na terenie całego województwa małopolskiego.

Pełna oferta prowadzonych przeze mnie usług elektroinstalacyjnych znajduje się tutaj.

Chcesz skorzystać z usług dobrego elektryka na terenie Bieżanowa?
662 192 344
Zadzwoń, a na pewno otrzymasz fachową pomoc!

Pogotowie elektryczne 24H Bieżanów

Każdy klient może liczyć na moją fachową pomoc przy niespodziewanych awariach. Wystarczy zadzwonić na numer 662 192 344. Prowadzone przeze mnie całodobowe pogotowie elektryczne działa na terenie dzielnicy Bieżanów, jak i całego Krakowa. Oferuję pomoc przy nagłych i problematycznych przypadkach. Zdiagnozowanie i naprawienie usterki jest szybkie i skuteczne. Usługi mojej firmy są tanie, a cena nie jest zależna od pory dnia i godziny wezwania.

Do kogo kieruję swoje usługi elektroinstalacyjne?

Swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i firm i instytucji publicznych z Bieżanowa i okolic. Jeśli usługa zostanie zrealizowana dojazd do klienta jest bezpłatny.

Cennik usług elektrycznych w Bieżanowie i okolicach

Na przestrzeni lat zyskałem zaufanie i dobrą reputację, które pozwoliły mi nawiązać współpracę z hurtowniami. Dzięki temu, mam możliwość uzyskania rabatów na części, materiały oraz sprzęt instalacji elektrycznej. Moi klienci mogą liczyć na przystępne ceny. Najpierw dokonuje bezpłatnej wyceny, następnie przeprowadzam wywiad z klientem podczas, którego istnieje możliwość indywidualnego ustalenia warunków umowy.

Montaż instalacji elektrycznych na terenie Bieżanowa, czyli gdzie?

Bieżanów – najważniejsze informacje o dzielnicy Krakowa

Bieżanów to część Krakowa wchodząca w skład Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim. Dawniej Bieżanów był wsią położoną w dolinie Serafy, na trasie do Wieliczki, Bochni. Północna granica wsi była wytyczona zarówno przez tereny zielone np. łąki, jak i przemysłowe. Obecnie granica administracyjna Krakowa pokrywa się z południową i wschodnią granicą Bieżanowa.

Swoje usługi świadczę nie tylko w rejonach Bieżanowa. Z moich usług można skorzystać na terenie: