Oferuję kompleksowe usługi elektryczne w przystępnej cenie na terenie województwa małopolskiego. Moja firma wykonuje szeroki zakres usług elektroinstalacyjnych, takich jak: montaż i naprawa instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach, biurach, fabrykach i innych obiektach, montaż i naprawa ogrzewania elektrycznego, montaż rozdzielnic i liczników energii elektrycznej, naprawa awarii instalacji elektrycznych, pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe zakończone odpowiednim protokołem, instalacje domofonów, oświetlenia i wiele innych.

W zawodzie elektryka pracuję ponad 30 lat. Przez ten czas zdobyłem bogate doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia do pracy z instalacjami elektrycznymi. Moje usługi wyróżnia indywidualne podejście do Klienta. Każde zlecenie wykonuję z zachowaniem należytej staranności i dbałości o każdy szczegół. Współpraca ze mną to terminowość i najwyższy standard usług. Dodatkowo zawsze udzielam gwarancji na wykonaną pracę.

Pełna oferta usług elektroinstalacyjnych znajduje się tutaj.

Pogotowie elektryczne 24H Wieliczka

W razie nagłej awarii można liczyć na moją fachową pomoc, dzwoniąc pod numer 662-192-344. Całodobowe pogotowie elektryczne działa na terenie Wieliczki, oferując pomoc w nagłych i nietypowych sytuacjach. Usunięcie każdej usterki i awarii elektroinstalacyjnych odbywa się szybko i tanio bez względu na porę dnia i godzinę.

Do kogo kieruję swoje usługi elektroinstalacyjne?

Swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i firm i instytucji publicznych z Wieliczki i okolic. Oferuje bezpłatny dojazd do Klienta w przypadku zrealizowanego zlecenia.

Cennik usług elektrycznych w wieliczce i okolicach

Wieloletnia współpraca z hurtowniami pozwoliła mi uzyskać liczne rabaty na części i materiały instalacji elektrycznej, dzięki czemu swoim Klientom mogę zaoferować konkurencyjne ceny. Każde zlecenie poprzedza bezpłatna wycena usługi. Ceny ustalamy zawsze indywidualnie z Klientem.

Montaż instalacji elektrycznych w Wieliczce, czyli gdzie?

Wieliczka – najważniejsze informacje o miejscowości

Wieliczka leży w województwie małopolskim, w powiecie wielickim na wschód od Krakowa. Rynek Główny w Wieliczce oddalony jest od krakowskiego rynku o 13 km w linii prostej. Miasto leży w obrębie aglomeracji krakowskiej, oprócz Krakowa graniczy z takimi miejscowościami, jak: Grabówki, Lednica Górna, Zabawa, Siercza, Rożnowa. Gmina rozwijała się przede wszystkim jako ośrodek wydobywczy. Wieliczka ze względu na swoje walory pełni funkcję turystyczną i sypialnianą.

Inne miasta w okolicy Wieliczki, w których wykonuję usługi elektroinstalacyjne:

Paweł - Elektryk

662 192 344

TEL