Nazywam się Paweł Piekarczyk, jestem elektrykiem z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Oferuję szeroki zakres kompleksowych usług elektroinstalacyjnych w Zielonkach w województwie małopolskim. Posiadam odpowiednie kwalifikacje potwierdzone certyfikatami, które dają mi odpowiednie uprawnienia do prowadzenia działalności we wszystkich typach obiektów. Służę profesjonalnym doradztwem, a każde zlecenie wykonania instalacji elektrycznej zakończone jest pomiarem i protokołem elektrycznym. Z roku na rok nieustannie powiększam grono swoich Klientów i zasięg działania. Moje zaangażowanie i nieustannie podnoszenie kompetencji przyniosło efekty w postaci wielu zadowolonych Klientów.

Co mogę zaoferować w ramach usług elektroinstalacyjnych?

  • projektowanie instalacji i sieci elektroinstalacyjnych,
  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną i ich modernizacja,
  • konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych,
  • podłączenie i naprawa urządzeń elektrycznych,
  • montaż instalacji oświetleniowych,
  • wykonanie, montaż i naprawa rozdzielnic, liczników energii elektrycznej,
  • pomiary elektryczne okresowe i doraźne wraz z protokołem elektrycznym,
  • całodobowe pogotowie elektryczne,
  • inne.

Pełny zakres usług znajduje się tutaj.

Całodobowe pogotowie elektryczne w Zielonkach

W przypadku nagłych awarii instalacji elektrycznych oferuję pomoc w zakresie usuwania usterek i przywracania zasilania. Pogotowie elektryczne działa codziennie 24 godziny na dobę pod numerem 662-192-344 ,oferując możliwość usunięcia awarii i usterek natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

Do kogo kieruję swoje usługi elektryczne?

Kompleksowe usługi elektroinstalacyjne kieruję zarówno do firm, jak i osób prywatnych na terenie gminy Zielonki i okolic. Oferuję bezpłatny dojazd do Klienta w przypadku wykonania zlecenia oraz darmową wycenę usług.

Ceny usług elektrycznych w Zielonkach

Wieloletnia współpraca z hurtowniami pozwoliła mi na dodatkowe rabaty, dzięki którym swoim Klientom oferuję konkurencyjne ceny. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie z Klientem, dlatego zawsze istnieje możliwość negocjowania cen. U mnie niska cena przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Montaż instalacji elektrycznych w Zielonkach, czyli gdzie?

Zielonki – najważniejsze informacje o miejscowości

Zielonki to gmina wiejska w Polsce położona w województwie małopolskim w powiecie krakowskim. Gmina Zielonki graniczy z Krakowem, Węgrzcami, Iwanowicami, Michałowicami, Skałą, Wielką Wsią i Zabierzowem. Zielonki należały do najbogatszych podkrakowskich wsi. W czasach średniowiecza Zielonki w znacznym stopniu zamieszkane były przez polskich królów. Na początku XX wieku aż do I wojny światowej na terenie Zielonek powstawały domy mieszkalne, przeważnie obiekty letniskowe, w których gościli Rosjanie i urzędnicy carscy.

Inne miasta w okolicy Zielonek, w których wykonuję usługi elektroinstalacyjne:

Paweł - Elektryk

662 192 344

TEL