W branży usług elektroinstalacyjnych działam nieprzerwanie ponad 30 lat. Zdobyte

na przestrzeni tych lat doświadczenie i wiedza pozwala mi świadczyć kompleksowe usługi elektryczne na najwyższym poziomie. Wielu zadowolonych Klientów regularnie korzysta z moich usług, ceniąc sobie mój profesjonalizm i rzetelność. Na mój profesjonalizm składa się doświadczenie, szybkość i dokładność wykonywanych zleceń. Dla mnie Klient jest najważniejszy, dlatego wysoką jakość usług elektrycznych łączę z przystępną ceną. Posiadam odpowiednie certyfikaty potwierdzające uzyskane kwalifikacje.

Zakres świadczonych usług

Oferuję całodobowe usługi elektryczne na terenie Skawiny i okolic, takie jak:

  • montaż instalacji elektrycznych,
  • naprawa instalacji,
  • przegląd i konserwacja istniejących instalacji elektrycznych,
  • pomiary elektryczne wraz z wykonaniem protokołu,
  • montaż i podłączenie sprzętu elektrycznego,
  • montaż i naprawa ogrzewania elektrycznego,
  • usuwanie usterek elektrycznych,
  • wykonanie pomiarów elektrycznych,
  • inne.

Pełny zakres usług znajduje się tutaj.

Pogotowie elektryczne 24H Skawina

Oprócz wymienionych usług elektroinstalacyjnych dodatkowo świadczę całodobowe pogotowie elektryczne. Pogotowie działa przez 7 dni w tygodnia 24 godziny na dobę. W przypadku nagłych awarii elektrycznych dojeżdżam na własny koszt do Klientów tak szybko, jak to tylko możliwe.

Do kogo kieruję swoje usługi elektryczne?

Swoją ofertę kieruję do mieszkańców Skawiny i okolic. Instalacje elektryczne w Skawinie wykonuję w obiektach mieszkalnych, biurach, fabrykach, zakładach przemysłowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej.

Ceny usług elektrycznych w Skawine

Nie posiadam sztywnego cennika, ponieważ przed każdym zleceniem przeprowadzam bezpłatną wycenę z Klientem. W przypadku wykonania zlecenia, oferuję bezpłatny dojazd do Klienta. Ceny ustalam każdorazowo i indywidualnie ze względu na specyfikę konkretnego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Skawinie, czyli gdzie?

Skawina – najważniejsze informacje o miejscowości

Skawina to miasto położone w województwie małopolskim nad rzeką Skawina nieopodal Krakowa. Skawina sąsiaduje z: Borkiem Szlacheckim, Wolą Radziszowską, Gołuchowem Pochodzą, Pozowicami, Radziszowem. W XV w. w Skawinie rozwinęło się rzemiosło. W miasteczku swe warsztaty posiadali m.in. szewcy, ślusarze, stolarze, murarze, kowale, grabarze. Dopiero po wojnie miasto zmieniło swe oblicze. W latach 30. miasto uzyskało energię elektryczną i sieć kanalizacyjną, powały również liczne ośrodki kulturowe.

Inne miasta w okolicy Skawiny, w których wykonuję usługi elektroinstalacyjne:

Paweł - Elektryk

662 192 344

TEL