Prowadzę profesjonalne usługi elektryczne na terenie Krakowa, w tym w dzielnicy Bieżanów. Moja oferta obejmuje działania z zakresu usług elektroinstalacyjnych takie jak:

  • montaż i naprawa instalacji elektrycznych dla osób prywatnych w domach i mieszkaniach, dla firm i instytucji (fabryk, biur i innych obiektów);
  • montaż i naprawa ogrzewania elektrycznego;
  • montaż rozdzielnic i liczników energii elektrycznej;
  • naprawa awarii instalacji elektrycznych;
  • pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe udokumentowane odpowiednim protokołem;
  • instalacja domofonów, oświetlenia;
  • wiele innych usług.

Szybka i specjalistyczna pomoc elektryka w Bieżanowie

Dlaczego warto skorzystać z moich usług elektrycznych na terenie Bieżanowa?

O wysokiej jakości wykonywanych przeze mnie usług świadczy mój długoletni staż pracy w branży. Trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło mi na rozwinięcie moich umiejętności oraz zdobycie uprawnień do pracy z instalacjami elektrycznymi. Gwarantuję wysoki profesjonalizm przy wykonywaniu każdej usługi oraz indywidualne podejście do klientów. Dokładam wszelkich starań, by wykonywana przeze mnie praca zawsze cechowała się starannością i kompleksowością w każdym detalu. Decyzja o powierzeniu mi zlecenia to pewność, że praca będzie wykonana terminowo i sumiennie. Wysoki standard usług potwierdzam udzieleniem gwarancji na każdą usługę.

Nieustanny rozwój prowadzonej przeze mnie firmy wpłynął na poszerzenie zasięgu jej działań. Z moich usług można korzystać na terenie całego województwa małopolskiego.

Pełna oferta prowadzonych przeze mnie usług elektroinstalacyjnych znajduje się tutaj.

Chcesz skorzystać z usług dobrego elektryka na terenie Bieżanowa?

662-192-344

Zadzwoń, a na pewno otrzymasz fachową pomoc!

Pogotowie elektryczne 24H Bieżanów

Każdy klient może liczyć na moją fachową pomoc przy niespodziewanych awariach. Wystarczy zadzwonić na numer 662-192-344. Całodobowe pogotowie elektryczne prowadzone przeze mnie działa na terenie dzielnicy Bieżanów jak i całego Krakowa. Oferuję pomoc przy nagłych i problematycznych przypadkach. Zdiagnozowanie i naprawienie usterki jest szybkie i skuteczne. Usługi mojej firmy są tanie, a cena nie jest zależna od pory dnia i godziny wezwania.

Do kogo kieruję swoje usługi elektroinstalacyjne?

Swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i firm i instytucji publicznych z Bieżanowa i okolic. Jeśli usługa zostanie zrealizowana dojazd do klienta jest bezpłatny.

Cennik usług elektrycznych w Bieżanowie i okolicach

Na przestrzeni lat zyskałem zaufanie i dobrą reputację, które pozwoliły mi nawiązać współpracę z hurtowniami. Dzięki temu, mam możliwość uzyskania rabatów na części, materiały oraz sprzęt instalacji elektrycznej. Moi klienci mogą liczyć na przystępne ceny. Najpierw dokonuje bezpłatnej wyceny, następnie przeprowadzam wywiad z klientem podczas, którego istnieje możliwość indywidualnego ustalenia warunków umowy.

Montaż instalacji elektrycznych na terenie Bieżanowa, czyli gdzie?

Bieżanów – najważniejsze informacje o dzielnicy Krakowa

Bieżanów to część Krakowa wchodząca w skład Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim. Dawniej Bieżanów był wsią położoną w dolinie Serafy, na trasie do Wieliczki, Bochni. Północna granica wsi była wytyczona zarówno przez tereny zielone np. łąki, jak i przemysłowe.Obecnie granica administracyjna Krakowa pokrywa się z południową i wschodnią granicą Bieżanowa.

 

Swoje usługi świadczę nie tylko w rejonach Bieżanowa. Z moich usług można skorzystać na terenie:

Paweł - Elektryk

662 192 344

TEL