Oferuję profesjonalne usługi elektryczne na terenie Krakowa, uwzględniając rejony Kurdwanowa. Pracuję w branży ponad 30 lat, dzięki temu mogłem w pełni poznać realia rynku usług elektroinstalacyjnych. Zdobyłem potrzebne uprawnienia i certyfikaty pozwalające mi na przeprowadzanie pomiarów elektrycznych. Posiadam też odpowiednie zaplecze sprzętowe sprawiające, że jestem w pełni niezależny w swoich działaniach. Bogate doświadczenie i liczne zlecenia zaowocowały rozbudowaną ofertą, w której znajduje się:

 • montowanie i naprawianie instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz mieszkaniach;
 • wykonywanie zleceń dla firm i instytucji (fabryk, biur i innych obiektów);
 • projektowanie instalacji i sieci elektroinstalacyjnych;
 • montowanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną i ich modernizacja;
 • konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych;
 • podłączenie i serwisowanie urządzeń elektrycznych;
 • montaż oświetlenia;
 • wykonanie, montaż i naprawa rozdzielnic, liczników energii elektrycznej;
 • pomiary elektryczne okresowe i doraźne wraz z protokołem elektrycznym;
 • całodobowe pogotowie elektryczne;
 • instalacja domofonów.

Klienci decydujący się na moje usługi może mieć pewność, że usługa będzie wykonana dokładnie i rzetelnie. Każdy przypadek wymaga specjalnego podejścia, dlatego do wykonywanych usług podchodzę indywidualnie. Diagnozuję istotę problemu i podejmuję działania pozwalające mi na naprawienie usterki.

Prowadząc działalność, staram się nieustannie rozwijać jej zakres. Wraz z nowymi klientami poszerzam teren, na którym prowadzę usługi. Obecnie działam już nie tylko w Krakowie, ale również w jego okolicach.

Zapraszam do zapoznania się z pełnym zakresem usług, który znajduje się tutaj.

Potrzebujesz specjalistycznej usługi elektryka na terenie Kurdwanowa?

662-192-344

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Pogotowie elektryczne 24H Kurdwanów

Nagła awaria instalacji elektrycznych? W przypadku niespodziewanych usterek służę pomocą. Dzwoniąc na numer 662-192-344  możesz liczyć na konsultację ze specjalistą. Nasze całodobowe pogotowie elektryczne działa na terenie Kurdwanowa i zapewnia pomoc w  razie nagłych awarii. Oferujemy szybkie rozpoznanie i usunięcie problemu elektroinstalacyjnego. Pragnę poinformować i uspokoić, że cena nie jest zależna od pory dnia i godziny przyjęcia zgłoszenia.

Rzetelne usługi elektryczne na Kurdwanowie

Do kogo kieruję swoje usługi elektroinstalacyjne?

Moje usługi są dedykowane zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji publicznych na na terenie Kurdwanowa oraz całego Krakowa. W razie sfinalizowania zlecenia, dojazd do Klienta jest bezpłatny.

Cennik usług elektrycznych na Kurdwanowie

Długoletni staż pracy sprawił, że nawiązałem współpracę z zaufanymi hurtowniami dostarczającymi materiały najlepszej jakości. Uzyskane rabaty na części i sprzęt sprawiły, że mam przyjemność oferować usługi w konkurencyjnych cenach. Wycena usługi jest bezpłatna, w razie podjęcia decyzji o skorzystaniu z mojej oferty warunki umowy są ustalane indywidualnie z klientem.

Montaż instalacji elektrycznych na Kurdwanowie, czyli gdzie?

Kurdwanów – najważniejsze informacje o dzielnicy Krakowa

Kurdwanów jest obszarem Krakowa, który wchodzi w skład Dzielnicy XI Podgórze Duchackie. Istotną częścią Kurdwanowa jest jest osiedle nazywane Kurdwanowem Nowym. Osiedle złożone jest w głównej mierze z bloków mieszkalnych. Sprawia to, że Kurdwanów jest świetnym miejscem do osiedlania się. Kurdwanów zamieszkuje ok. 20 tys. mieszkańców.

Oferuję usługi elektryczne nie tylko na terenie Kurdwanowa. Zapraszam do zapoznania się również z ofertą dla innych miejscowości i obszarów Krakowa:

Paweł - Elektryk

662 192 344

TEL